כפר סבא היא עירי ב18 שנים האחרונות. נולדתי לאיש צוות אויר ולכן לפני שגרנו כאן קצת נדדתי בין הבסיסים בארץ, מצד שני סבא וסבתא גרו בכפר סבא ותמיד הרגשתי כאן בבית. יש משהו בעיר (כבר לא כך כל) קטנה הזו, באנשים המסבירי פנים שגרים כאן שגרם לי להתאהב בה.

בעולם הדיגיטלי שאנו חיים בו, המיקום הוא לא פונקציה. בעבר היה חשוב להיות קרוב לכל אנשי המקצוע שעובדים איתך, היום תלות המיקום פחתה. במיוחד שמדובר בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי. לכן, לא משנה איפה מיקום העסק שלך, אני יכולה לספק את שירותי בהצלחה ובאהבה גדולה. 

אני מגיעה לפגישות באזור כפר סבא והסביבה: הוד השרון, רעננה, הרצליה, פתח תקווה, נתניה, תל אביב, רמת גן והסביבה.

רגע, אז לבחור את המשווק הדיגיטלי של העסק שלי לפי המקום מגורים?

לא! ממש לא,  הרי, היופי בשיווק דיגיטלי ובכלל – באינטרנט, הוא שאנו לא תלויי מיקום. אם העסק שלך נמצא בכפר סבא גם, אז יהיה לנו יותר קל לתקשר ואולי אני אכיר אותו כבר לפני שנתחיל לעבוד. אבל היי, אם אתה לא מכפר סבא, זה לא נורא בסך הכל, את עיקר העבודה שלנו נעשה אונליין. 

אני כן מאמינה בפגישות תקופתיות, יש משהו בפגישה שנעשית פנים אל מול פנים ואי אפשר לקחת מערכה אבל הפגישה הזו נעשית בדרך כלל פעם בחודש – חודשיים לפי בקשת הלקוח בדרך כלל. ואז אני אשמח להגיע לעסק שלך באשר הוא, ולהיפגש! לעבור על המספרים, לראות לאן מתקדמים, מה אפשר לעשות שעוד לא עשינו, ובעיקר לדבר ולהכיר יותר טוב אותך ואת העסק שלך.

משווקת דיגיטלית בכפר סבא

כמו שאמרתי בהתחלה, אין חשיבות למיקום של המשווק הדיגיטלי שלך, אבל אם בכל זאת חשוב לך שאני אהיה במרחק נסיעה קצרה מהעסק, בנוסף לטלפון ולמייל (בהם אני זמינה תמיד) אז אשמח אם נפגש לשיחה קצרה ואני אשמע על הפעילות שלך ואציע לך את שירותיי המגוונים.

אז למה לדחות עוד? מתי קובעים פגישה?

050-3020994 – mail@Liatohana.com – צור קשר

תודה שהשארת את פרטיך!

נחזור אליך בהקדם

המשך יום טוב.

דילוג לתוכן