ליאת אוחנה | 30.7.19

היום 70% מהישראלים יוצאים לחופשה בחו"ל לפחות פעם בשנה, חוץ מההכנות המרגשות שכוללות בחירת מלון ואטרקציות ישנה מטלה אחת שכל תפקידה היא לדאוג לכך שנחזור לארץ שלמים ובטוחים- ביטוח נסיעות לחו"ל

מה זה ביטוח נסיעות לחול ולמה הוא חשוב לביטחון והשקט הנפשי שלנו?

בשונה מפוליסות אחרות, ביטוח זה בדרך כלל נעשה לזמן קצר שמוגדר מראש (להלן: החופשה שלנו) בעוד בארץ יש חוק ביטוח חובה, וכל אזרח מבוטח באחת מקופות החולים, בזמן שהייה בחוץ לארץ החוק אינו בתוקף ואנו אחראים באופן ישיר ובלעדי לכל צרה שלא תגיע ותגרור אחריה טיפול רפואי וכמובן הוצאות כספיות יקרות ולכן קיים ביטוח זה. 

ביטוח נסיעות לחול
לא טסים לפני שמבטחים ביטוח נסיעות לחו"ל

שירותים נלווים 

אם ברצונך "ללכת על בטוח" יש אופציה להרחבת הביטוח – כיסוי לחפצים יקרי ערך, כבודה, חיפוש וחילוץ, ספורט אתגרי וכו' , לפעמים העלות הכספית של ההרחבות האלה מתגמדות לעומת כמות הכסף שנפסיד אם לא נרכוש אותם גם כן. 

מה הדגשים שצריך לשים לב לפני שסוגרים ביטוח נסיעות לחול?

יש המון חברות שירצו לבטח אותך לפני נסיעה לחול, ואם אינך סובל מבעיה רפואית כנראה שכל סוגי הפוליסות יתאימו לך, וירצו לבטח אותך. אך שניה לפני שנבחר בפוליסה המתאימה חשוב לשים לב לכמה דברים:

  • דרך הפעלת הביטוח במקרה הצורך- 

בדקו היטב אם אתם תתעסקו בשיחות מול המרפאה שתעניק לך טיפול בשעת צורך או החברה המבטחת, דמיינו את הסיטואציה שבה אתם מתאשפזים בבית חולים בגלל פציעה ובאחריותך להתעסק בבירוקרטיה הפנימית של הבית חולים, האם זה משהו שאתה מוכן לקחת על עצמך?

  • קבלת החזר– 

במידה ובחרת לרכוש כיסוי על כבודה, ולפתע הכבודה לא מגיעה ליעד הטיסה. האם חברת הביטוח תעביר לחשבון הבנק שלך באופן מידי כסף או שתצטרך להוכיח עם הצגת קבלות רכישות ולהזדכות בהמשך?

  • שירות הלקוחות של החברה המבטחת. 

בכל זאת אם חס וחלילה יגיע הרגע בו צריך להפעיל את הביטוח, איכות החופשה עלולה להיפגע ולכן כדאי שנדע שיש מי שדואג לנו ולא נתעסק עם בירוקרטיה מכבידה וניירת מיותרת במדינה זרה.

איפה עושים ביטוח נסיעות לחול?

אם הגעת עד כאן, כנראה שכבר ברור לך שהבריאות שלך שווה יותר מכל הוצאה מתכוננת או לא בזמן החופשה, השלב הבא הוא לרכוש פוליסת ביטוח כמובן- המון גופים היום מציעים ביטוח כזה או אחר לזמן החופשה, החל מקופות החולים, כרטיסי אשראי וחברות הביטוח הגדולות.

אחרי שבחרת את היעד המושלם לחופשה שלך, נשאר לך רק להתקשר אלינו ולעשות ביטוח נסיעות לחו"ל אצל החברה הטובה ביותר בישראל – ביטוחים ונהנים.

תודה שהשארת את פרטיך!

נחזור אליך בהקדם

המשך יום טוב.

דילוג לתוכן