קצת רקע על כתיבה שיווקית בחיי..

מגיל קטן אני חיה ונושמת כתיבה. כתיבה שיווקית היא אחד התחומים האהובים עליי בשיווק, אני מאמינה גדולה שבעזרת המילים הנכונות הגולש ירצה להישאר באתר שלך עוד ועוד. כתיבה נכונה, רלוונטית ומדויקת תקדם את אתרך בצורה האופטימלית ביותר, הן בעיני הקורא והן בעיני גוגל.

פנו אליי עוד היום אם אתם מחפשים בעל מקצוע שימלא את האתר שלכם בתכנים, יספר לגולשים על המוצרים שאתם מוכרים וייצר עוברכם כתבות תוכן מעניינות ומקוריות.

כתיבת תוכן בעיני גוגל

לפני הכל צריך להבין- היום, האלגוריתם של גוגל פועל בצורה כזו שהוא מחקה את מוח האדם, הוא יודע לזהות מתי התוכן איכותי ורלוונטי לביטוי החיפוש של הגולש ומציג לו רק את התוצאות שיתאימו לו. לכן, יש לכתיבת תוכן מספר כללים שצריך "לספק" על מנת התוכן שכתבנו יהיה מקודם כפי שמגיע לו.

מכונת כתיבה
מסתבכים עם כתיבה שיווקית? בשביל זה אני פה!

כתיבת תוכן בעיני הגולש

לא מספיק שרק גוגל יאהב את התוכן שלנו. אחרי הכל אנו מקימים אתר כדי שהלקוח הפוטנציאלי ייכנס וירכוש את אחד מהשירותים שאנו מציעים. לכן, יש צורך בכתיבה כזו שתשאיר את הקורא  מסוקרן להמשיך לקרוא עוד ועוד. כתיבה שיווקית טובה ואמינה תגרום לגולש לקוראים לרצות לקנות את מה שאנו משווקים, או לפחות להבין שהם צריכים אותו.

אם אתם מרגישים שהמילים בורחות לכם מבין הידיים, או שאתם לא אנשים של מילים, אני כאן!

צרו איתי קשר עוד היום בין אם אתם רוצים להעלות מאמר מסוים לבלוג או לאתר שלכם, אם אתם צריכים לסגנן תוכן על מוצר שאתם מוכרים וכו'.

תוכן יוצר מערכות יחסים. מערכות יחסים בונות אמון. אמון מניע רווחים. "

תודה שהשארת את פרטיך!

נחזור אליך בהקדם

המשך יום טוב.

דילוג לתוכן