ליאת אוחנה | 30.7.19

בחירת שמלת כלה הוא חלק משמעותי כחלק מההכנות ליום המאושר בחייך, ריכזנו עבורך את הטיפים והדגשים החשובים ביותר על מנת לבחור את השמלה הנכונה ביותר שתרגישי בה הכי בנוח.

להכיר את הגוף שלך

אלוהים ברא את כולנו שונים ומיוחדים אחת מהשנייה. שניה לפני שאת מתחילה למדוד שמלות כלה, חשוב להכיר את גופך ולהבין מה יתאים לנו ומה פחות יחמיא-

  • שעון חול – היקף חזה וירכיים זהים והיקף המותניים צר. כדאי לבחור שמלה שתגדיש את אזור המותניים אך כמעט כל שמלת כלה תתאים לך.
  • מבנה אגסי- כתפיים ומותנים צרות יותר מהירכיים. נסי לחפש שמלות שיבליטו את הכתפיים שלך, החלק התחתון מומלץ שיהיה בגזרת A על מנת לטשטש את הירכיים.
  • מבנה מלבני- היקף חזה, מותניים וירכיים זהים. קודם כל, מומלץ להשתמש במחוך שיעדן את המותניים ולבחור שמלה מבד נשפך שיבליט את התנועתיות של הגוף.

לבעלות חזה קטן מחשוף עדין יחמיא יותר ממחשוף עמוק. בעלות חזה גדול, יכולות ללכת עם מחשוף עמוק יותר ולדאוג לתמיכה מלאה עם קאפים נכונים עבורך.

לכי אחרי הלב שלך

לכל אחת מאתנו יש מגיל קטן חלום על שמלת הכלה שלה ואיך היא תראה באותו יום. אנחנו תמיד ממליצות לכלות שלנו לא להתעלם מהאופן שבו דמיינת את עצמך ביום חתונתך. תגיעי למדידות עם תמונה לדוגמא על מנת שהיועצת תוכל להתאים עבורך שמלת כלה שתקלע לטעם שלך.

כדי להיות יפה צריך לסבול?

לדעתנו, ממש לא! יש המון סוגי שמלות יפות שגם נוחות, ונוחות היא ערך עליון מבחינתנו במיוחד כשאת בוחרת שמלת כלה. אם לא תוכלי לרקוד ולזוז מבלי לסדר כל הזמן את המחשוף בזמן החתונה, היינו ממליצות לך לנסות להתאים שמלה אחרת. שמלה כזו שתגרום לך להרגיש בנוח בגוף שלך ותחמיא.

ביקור בסלוני כלות 

נסי להגיע בבגדים נוחים, עם נעליים שקל להוריד ולשים.

ישנה חשיבות רבה גם לבן אדם איתו תגיעי למדידות, לכי עם חברה, אימא או אחות שהטעם שלהם מוצא חן בעיניך ואת יודעת שיעזרו לך והעצות שיתנו לך אכן יהיו מדויקות עבורך.

 

wedding drass
האם זאת השמלה הנכונה עבורך?

לסיום, חפשי את הסלון כלות שיגרום לך להרגיש הכי בבית בעולם, כזה שיקבל אותך עם חיבוק גדול ותחכי למפגש מדידות הבא. אם עדין לא מצאת כזה אנחנו מזמינות אותך באהבה אל  הסטודיו שלנו, שנמצא ברחוב ירושלים 3 כפר סבא, אנחנו מחכות לך כאן עם מבחר עצום של שמלות בכל המידות והגזרות.

תודה שהשארת את פרטיך!

נחזור אליך בהקדם

המשך יום טוב.

דילוג לתוכן