בעולם שבו אנו חיים היום, עסק שלא קיים עליו מידע באינטרנט מפסיד נתח שוק גדול. שלא נדבר על כך שכל שנה מספר הרכישות המתבצעות ברשת הולך וגודל. בעל מקצוע שלא משקיע בהקמת דף נחיתה או בניית אתר מפסיד לידים. הלידים האלה יכולים להגדיל את הכנסות העסק באחוזים לא מבוטלים. גם חנות "מסורתית" שאין לה סניף "אינטרנטי" נשארת שבויה למגבלות המיקום שלה ובכך מונעת מרכישות פוטנציאליות שיכולות להגיע מכל קצוות הארץ (והעולם!). אני כאן כדי שאנשים יכירו אותך ואת העסק שלך, ואדאג לבניית אתר שמתאים ביותר עבורך. יש מספר סוגים מומלצים של אתרים לעסקים ואנשי מקצוע

בניית אתר מכירות

חנות אינטרנטית או בשמה השני חנות וירטואלית, היא החנות של "העולם החדש". יש צורך לשלב מכירה באמצעות אתר מכירות ייעודי. חנות וירטואלית עובדת 24/7, היא מגדילה את החשיפה ללקוחות חדשים ומשמרת את הקשר עם הלקוחות הקיימים. הלקוחות תמיד יכולים לבקר בחנות ולבדוק מה חדש בכל שעה ביום, וכמובן- בכל מקום

בניית אתר מכירות

אתר זה הוא בעצם הקטלוג הדיגיטלי של העסק שלך.  אתר תדמית הוא ההיכרות הראשונית של הלקוח הפוטנציאלי עם העסק שלך. חשוב מאוד שהוא יהיה בנוי בצורה הטובה והמזמינה ביותר. הוא ישמש אותך כדי להגיע ללקוחות חדשים, ולהניע לפעולה לקוחות חוזרים. בניית אתר תדמית בדרך הנכונה ועם השיווק המתאים יכול להביא לקידום העסק שלך.

ליאת אוחנה בניית אתרים
גם לך יכול להיות אתר שיספר את הסיפור של העסק שלך

הקמת דף נחיתה

אם החלטתם שאתם רוצים לבצע מהלך שיווקי כדי להביא לידים חדשים לעסק , הקמת אתר זה הוא הפתרון שלכם. דף נחיתה הוא דף אינטרנט יחיד (שלא כמו אתר) שמטרתו לאיסוף לידים לעסק. תוך שמירה על מיקוד במכירה אותה אתה רוצה לקדם נוביל להגדלת מאגר הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

היום 34% מהאתרים בנויים במערכת וורדפרס

אני מתמחה בבניית אתרים בוורדפרס, היא נוחה, אמינה ובטוחה. ולכן- בין אם בחרת בבניית אתר מכירות, דף נחיתה, אתר תדמית, או אם אתה מתלבט עדין- צור איתי קשר עוד היום וביחד נתאים את האתר הרלוונטי עבורך. אקים למענך אתר עם ממשק ניהול נוח ותכנים לקידום העסק שלך. האתר יהיה בנוי נכון על מנת שנוכל לקדם אותו, הן באופן אורגני (לא ממומן), והן בעזרת פרסום ממומן במודעות גוגל ופייסבוק.

צרו איתי קשר עוד היום על מנת שנקבע פגישה ואקים את האתר שתמיד רצית.

תודה שהשארת את פרטיך!

נחזור אליך בהקדם

המשך יום טוב.

דילוג לתוכן