אחד התחומים המרתקים בשיווק דיגיטלי הינו קידום אתרים אורגני. אני מאמינה שעם עבודה נכונה והתמדה אפשר להגיע לתוצאות מרשימות גם בתחומים שנחשבים לתחרותיים.

אז מה זה בעצם SEO?

אם התחלת לחפש דרכים לשווק את עצמך בגוגל ( או כל מנוע חיפוש אחר) בטח נתקלת במושג הזה הרבה. Seo או בשמו המלא- Search Engine Optimization הוא התהליך בו אנו מעבירים אופטימיזציה לאתר כדי שיתאים כמה שיותר לאלגוריתם של מנועי החיפוש (עם דגש על גוגל). התהליך הזה נקרא בעברית גם קידום אורגני. אורגני מהמילה טבעי ואינו קנוי.

רוב האלגוריתם של מנועי החיפוש חשופים, לכן בתור אשת שיווק מתפקידי להכיר אותו ולדעת מה יעזור לעסק שלך להופיע בתוצאות הראשונות בגוגל.
גרף על צג מחשב
אחת הדרכים האמינות ביותר לבדוק את התקדמות קידום SEO הוא באמצעות Google Analytics
כשאתם מבצעים היום חיפוש בגוגל בטח נתקלתם במודעות פרסומיות שמופיעות בראשית ובסוף העמוד. תוצאות אלו ממומנות. מתחתיהן מופיעות תוצאות שהגיעו למקום שהגיעו אליהם בצורה אורגנית. בעוד התוצאות הממומנות מופיעות שם ברגע שהקמפיין מאושר (ומאידך- נעלמות ברגע שהקמפיין יורד), התוצאות האורגניות שם כדי להישאר.
תהליך seo הוא תהליך בריא לאתר שלך. אומנם הוא לוקח קצת זמן, אבל מניב תוצאות שילוו אותך למשך תקופה בעזרת תחזוקה נכונה.

על התהליך עצמו

בין עם האתר שלך חדש לגמרי או שעבר בעברו תהליך דומה לזה, אני אוהבת וחושבת שנכון להתחיל מאפס. אחרי מחקר מילים מקיף כדי להבין מה נכון לעסק שלך, ואיפה כדי להתבלט כדי לעקוף את המתחרים, אנו נצא לדרך ביחד לבדיקת האופטימיזציה של האתר  ותיקון טעויות עבר נתחיל בתהליך הקידום ושדרוג התוכן שמופיע באתר.
כמו, אני אדאג לכך שיופיעו כתבות על המותג שלך ברחבי האינטרנט מה שיגרום לביסוס מעמדו בעיני גוגל והלקוחות. 
 

SEO הוא פונקציה שיווקית ללא ספק, אך יש לאפות אותו לתוך המוצר, לא למרוח אותו מעליו כמו ציפוי על עוגה."

תודה שהשארת את פרטיך!

נחזור אליך בהקדם

המשך יום טוב.

דילוג לתוכן